Meet je mee op de Nationale Geluidmeetdag 2026?
Op woensdag 29 april is de derde editie van de Nationale Geluidmeetdag.
Op woensdag 29 april is de derde editie van de Nationale Geluidmeetdag.
Het Atlas-team nodigt je graag uit voor het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 in Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij het thema water.
Op donderdag 21 mei organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Van data naar duiding: hoe zet het RIVM de leefomgeving op de kaart? Nieuwsgierig?
Ons klimaat verandert. Het weer wordt extremer: langere droogte en hevige buien. Daarom is het nú belangrijk om je tuin klimaatproof te maken.
Een groene tuin is niet alleen leuk om naar te kijken, maar ook erg nuttig. Met een groene tuin verwelkom je allerlei dieren in je tuin.
Nederland schakelt over naar zon- en windenergie: energiebronnen die nooit opraken. Je ziet dus meer windmolens, ook wel windturbines genoemd.
Net als Picasso’s schilderij Guernica reist het kunstwerk Guernica de la Ecología van kunstenaar en activist Claudy Jongstra de wereld rond.
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel?