Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Atlasconferentie: de wereld van generatie Alpha Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Meer doen met groen in jouw buurt? Daag je gemeente uit! Zelf je straat inrichten of je favoriete park beheren? Daag je gemeente uit! Het uitdaagrecht komt nu in de wet.
Bekijk de luchtkwaliteit in 2021 op de kaart De Atlas Leefomgeving actualiseert elk jaar de luchtkwaliteitskaarten. Deze kaarten geven een beeld van de gemiddelde concentraties stikstofdioxide en fijnstof over een bepaald jaar.
Uitnodiging inspiratiesessie: Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee? Op dinsdag 12 december 2023 van 16.00 - 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Heb jij zelf wel eens last
Uitnodiging workshop: Een voedselbos iets voor jou? Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou? Ben jij benieuwd wat een voedselbos jou of jouw gemeente oplevert?
Moestuinieren op je balkon Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.