Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
Zaterdag 26 oktober is de twintigste Nacht van de nacht. Met deze campagne vragen Natuur en Milieufederaties aandacht voor de duisternis.
De Stookwijzer is aangepast en geeft nu stookadvies voor tijdsblokken van zes uur. Ook wordt bij windkracht 2 of minder code rood afgegeven.
Oktober is de 'Maand van de Geschiedenis' met dit jaar als thema 'Echt nep'. Op de Atlas Leefomgeving staat de Monumentale bomenkaart.
Zaterdag 5 oktober is de NVM Open Huizen Dag. Ga jij ook op huizenjacht? Kijk dan ook eens naar de leefomgeving waarin je droomhuis staat.
Deze zomer hadden we geen officiële hittegolf, maar heet was het wel, zeker in Rotterdam. Middenin een stad kan het lastig zijn om het hoofd koel te houden.
Atlas Leefomgeving organiseerde samen met Register Externe Veiligheid op donderdag 12 september de Atlasconferentie op het Industriepark Kleefse Waard in Arnhem.
Ben jij benieuwd hoe jouw leefomgeving er voor staat? Kom dan naar het symposium De rol van feiten en cijfers in het maatschappelijk debat op dinsdag 1 oktober in Wageningen.