‘Bed and breakfasts’ voor bijen? Bekijk de nieuwe bijendiversiteitskaart
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Op dinsdag 26 augustus organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM geven antwoord op deze vr
Hoe gezond is jouw leefomgeving eigenlijk? Tijdens het Atlasfestival 2025 verkennen we de rol van de fysieke leefomgeving als cruciaal ingrediënt voor onze gezondheid.
Is er weleens iets veranderd in jouw buurt? Denk aan een nieuw speelpleintje, meer groen, of een aangepaste verkeerssituatie.
Oktober was de maand de Maand van de Geschiedenis. De Atlas neemt u mee terug in de tijd aan de hand van de kaarten van Jacob van Deventer.
Komt u volgend jaar ook naar onze werkconferentie? Zet de datum alvast in uw agenda: donderdag 14 mei 2020.
Je hoort steeds vaker dat iemand door een teek is gebeten. Volgens cijfers van het RIVM overkomt dit ruim 1 miljoen mensen per jaar.
Het RIVM deed op zaterdag 5 oktober mee aan het Weekend van de Wetenschap. Het Atlas-team gaf de workshop ”Check je plek”.
Op 26 oktober organiseren Natuur en Milieufederaties voor de 15de keer de Nacht van de Nacht. Doel is om de hoeveelheid lichtvervuiling te verminderen en energie te besparen.
Meer dan 30 overheden, kennisinstellingen en maatschappelijke organisaties willen meer plek en aandacht voor lopen.