“Het gaat om onze toekomst”; jongeren verdienen een structurele plek aan tafel
De volle focus op klimaat en een structurele plek voor jongeren aan de politieke tafel. Daar werkt de Jonge Klimaatbeweging (JKB) aan.
De volle focus op klimaat en een structurele plek voor jongeren aan de politieke tafel. Daar werkt de Jonge Klimaatbeweging (JKB) aan.
Met zeven stadsprojecten maakt Rotterdam ruimte voor groen en biodiversiteit. Tegelijkertijd wil Rotterdam geluidsoverlast aanpakken.
De Atlas was onderdeel van Feel It De Expo! binnen het programma Arts & Culture van Amsterdam Dance Event (ADE).
Onze themapagina’s van Geluid zijn ge-updatet. We gebruiken duidelijke taal en meer beeld om de website toegankelijker te maken. De Atlas is namelijk voor iedereen.
Onlangs geleden deden het Longfonds, zorgverleners en wetenschappers een dringende oproep aan de Tweede Kamer.
Het weekend van 14 en 15 september is het Open Monumentendag. Het thema is 'Plekken van plezier'. Ook in de natuur zijn dergelijke plekken te ontdekken.
Steeds meer mensen meten zelf de luchtkwaliteit. Het RIVM heeft een 'samen meten' portaal om de resultaten met elkaar te delen. Eind maart is dit portaal vernieuwd.
In de Atlas Leefomgeving staan vanaf 2013 de jaargemiddelde kaarten van fijnstof. Deze kaarten geven de gemiddelde concentraties van fijnstof (PM10) over het hele land weer.
De Atlas Leefomgeving biedt interessante mogelijkheden voor het onderwijs. Maar dan moeten leerlingen de Atlas wel kunnen gebruiken.
Sinds vorige week zijn we een mooie samenwerking aangegaan met het platform van Nature Today. Een goed moment voor een korte enquête onder de bezoekers.