Trots op stagiaire Myrthe en het Dashboard Luchtkwaliteit
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Rond 1905 lanceerde wijkverpleegkundige Sien van Hulst het idee van rust, reinheid en regelmaat: de drie R’en.
Komende zaterdag is de Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerende evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Zaterdag 28 oktober is het Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerend evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Bureau Taal daagde in juli iedereen uit om in begrijpelijke taal op te schrijven wat het uitdaagrecht betekent voor de burger.
De Stookwijzer is vandaag verhuisd naar Atlas Leefomgeving. Op de Stookwijzer zie je of het verstandig is om een vuurtje te stoken.
Sinds een jaar werkt ingenieursbureau Movares met de Atlas Leefomgeving en de Atlas Natuurlijk Kapitaal. Zij zetten deze informatie in bij het maken van een quick scan.
In de Atlas Leefomgeving is nu tot op buurtniveau het aandeel bomen, struiken en lage vegetatie te bekijken.
In juni en juli zijn er de meeste tekenbeten. De ziekte van Lyme wordt overgedragen door teken. In de Atlas is een kaart opgenomen die diagnoses van Lyme laat zien.