Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Zelf je straat inrichten of je favoriete park beheren? Daag je gemeente uit! Het uitdaagrecht komt nu in de wet.
De Atlas Leefomgeving actualiseert elk jaar de luchtkwaliteitskaarten. Deze kaarten geven een beeld van de gemiddelde concentraties stikstofdioxide en fijnstof over een bepaald jaar.
Op dinsdag 12 december 2023 van 16.00 - 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Heb jij zelf wel eens last
Sinds een jaar werkt ingenieursbureau Movares met de Atlas Leefomgeving en de Atlas Natuurlijk Kapitaal. Zij zetten deze informatie in bij het maken van een quick scan.
In de Atlas Leefomgeving is nu tot op buurtniveau het aandeel bomen, struiken en lage vegetatie te bekijken.
In juni en juli zijn er de meeste tekenbeten. De ziekte van Lyme wordt overgedragen door teken. In de Atlas is een kaart opgenomen die diagnoses van Lyme laat zien.