Werk jij ook mee aan een groene, duurzame en gezonde leefomgeving?
De Atlas Leefomgeving vierde op 14 april 2022 haar 15e verjaardag in het Hof van Cartesius in Utrecht. Samen met alle partners die de afgelopen jaren hard meewerkten aan de Atlas.
De Atlas Leefomgeving vierde op 14 april 2022 haar 15e verjaardag in het Hof van Cartesius in Utrecht. Samen met alle partners die de afgelopen jaren hard meewerkten aan de Atlas.
De Atlas Leefomgeving bestaat 15 jaar. Dat vierden wij met een lustrumfeest in het Hof van Cartesius in Utrecht.
Op dinsdag 31 mei van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de eerste van de nieuwe reeks maandelijkse online workshops.
Begin dit jaar ging de ZOR van kracht. Deze regeling moet er aan bijdragen dat Nederland in plaats van tussenstation eindstation wordt voor plastic afval.
Op 20 maart 2018 organiseert VVM, het netwerk van milieuprofessionals, het Landelijk Geurcongres 2018. Wat voor invloed heeft geur op je welzijn en gezondheid?
Het einde van 2017 valt nu echt niet meer te ontkennen. Voor de meeste mensen een groot feest, maar voor de luchtwegen van veel Nederlanders toch iets minder.
De Atlas wordt inmiddels door heel wat partijen omarmd. Zo ook door docenten. We spreken Maurits Dorlandt van Avans: "Ik geloof heilig in deze vorm van informatievoorziening."
Op veel gebieden vindt er samenwerking met Duitsland plaats. Er wordt ook hard gewerkt aan grensoverschrijdend kaartmateriaal. Dat is nog een hele uitdaging.