Terugblik inspiratiesessie ‘Genoeg beweging voor iedereen: wat werkt?’
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Het RIVM zoekt vanuit het Rijksprogramma Gezonde Leefomgeving beleidsambtenaren (sociaal, fysiek en ruimtelijk) en adviseurs om mee in gesprek te gaan over ‘vuistregels voor een gezond
Nieuw op Atlas Leefomgeving is de kaart Windturbines. Deze geeft een beeld van de locatie en de hoogte van windmolens in Nederland.
Het begon allemaal met een brief aan minister-president Mark Rutte.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Hans-Peter (51) heeft maar liefst twee woonplekken.
Door corona weten we hoe een stille stad eruitziet en klinkt. Dat waren we bijna vergeten.
Het einde van 2017 valt nu echt niet meer te ontkennen. Voor de meeste mensen een groot feest, maar voor de luchtwegen van veel Nederlanders toch iets minder.
De Atlas wordt inmiddels door heel wat partijen omarmd. Zo ook door docenten. We spreken Maurits Dorlandt van Avans: "Ik geloof heilig in deze vorm van informatievoorziening."
Op veel gebieden vindt er samenwerking met Duitsland plaats. Er wordt ook hard gewerkt aan grensoverschrijdend kaartmateriaal. Dat is nog een hele uitdaging.