‘Bed and breakfasts’ voor bijen? Bekijk de nieuwe bijendiversiteitskaart Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Uitnodiging inspiratiesessie: Hoe (on)gezond is hitte? Op dinsdag 26 augustus organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM geven antwoord op deze vr
Kom naar het Atlas-festival op 11 september Hoe gezond is jouw leefomgeving eigenlijk? Tijdens het Atlasfestival 2025 verkennen we de rol van de fysieke leefomgeving als cruciaal ingrediënt voor onze gezondheid.
Deel jouw ervaringen met veranderingen in jouw buurt! Is er weleens iets veranderd in jouw buurt? Denk aan een nieuw speelpleintje, meer groen, of een aangepaste verkeerssituatie.
Poëzie is overal, als je maar goed kijkt. Ontdek per fiets of te voet poëzie in de natuur Van 25 tot en met 31 januari was het Poëzieweek. Het thema was ‘Thuis’. Maar als het aan Atlas Leefomgeving ligt, inspireren gedichten juist om niet thuis te blijven.
Inspiratiesessie: Genoeg beweging voor iedereen, wat werkt? We weten het allemaal: bewegen is gezond. Ruim de helft van de Nederlanders heeft goede voornemens voor 2024.
Challenge ontwerpstrijd: de beleidsmaker met gezondheidsambities Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd! Challenge: de beleidsmaker die de gezondheid van inwoners in een wijk wil verbeteren.
Bestrijdingsmiddelen in het oppervlaktewater In de Atlas Leefomgeving staan twee nieuwe kaarten over bestrijdingsmiddelen in het oppervlaktewater. Deze kaarten komen uit de Bestrijdingsmiddelenatlas.
Atlas-kaarten geven inzicht bij Stadsvisie Ede De op komst zijnde Omgevingswet verplicht elke gemeente in Nederland een Omgevingsvisie op te stellen.