Save the Date en Oproep voor workshops: Atlasfestival 2026
Reserveer 18 juni 2026 alvast in je agenda!
Reserveer 18 juni 2026 alvast in je agenda!
Op dinsdag 25 maart van 15.30 - 16.30 uur organiseert Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Overstromingsrisico’s in Nederland: welke data zijn er en wat kun je ermee?’ J
Op Atlas Leefomgeving stond een kaart met vliegtuiggeluid uit 2020. Maar dat jaar was het aantal vliegbewegingen door corona historisch laag.
De Atlas Leefomgeving streeft ernaar de meest actuele kaarten te tonen. Sommige kaarten kunnen we minder vaak actualiseren dan andere kaarten.
Oktober was de maand de Maand van de Geschiedenis. De Atlas neemt u mee terug in de tijd aan de hand van de kaarten van Jacob van Deventer.
Komt u volgend jaar ook naar onze werkconferentie? Zet de datum alvast in uw agenda: donderdag 14 mei 2020.
Je hoort steeds vaker dat iemand door een teek is gebeten. Volgens cijfers van het RIVM overkomt dit ruim 1 miljoen mensen per jaar.
Het RIVM deed op zaterdag 5 oktober mee aan het Weekend van de Wetenschap. Het Atlas-team gaf de workshop ”Check je plek”.
Op 26 oktober organiseren Natuur en Milieufederaties voor de 15de keer de Nacht van de Nacht. Doel is om de hoeveelheid lichtvervuiling te verminderen en energie te besparen.
Meer dan 30 overheden, kennisinstellingen en maatschappelijke organisaties willen meer plek en aandacht voor lopen.