Maak een Treurtrip en herontdek Nederland!
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel?
De Fiets naar je Werk Dag komt eraan op 24 september! Waarschijnlijk werken velen van jullie thuis vanwege corona. Maar ook als je vanuit huis werkt, kun je mee doen.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Dit keer is Oualid (13) aan de beurt. Hij woont in de Utrechtse wijk Overvecht.
Het Atlas-team lanceerde op 14 mei de nieuwe tool Check je plek. Gebruikers vullen hun adres in en krijgen met een klik een overzicht van de kwaliteit van hun eigen leefomgeving.
Ontdek de natuur aankomend weekend tijdens het grensoverschrijdende Fête de la natuur. IVN Natuureducatie initieert deze 7de editie van dit natuurfeest.