Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Stadslandbouw is sterk in opkomst. In steeds meer steden gebruiken stadsbewoners onbenutte stukjes land voor voedselproductie.
Het Planbureau voor de Leefomgeving (PBL) lanceert op 10 november de Atlas van de Regio.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Dit keer de beurt aan Ketty (68).
Jaaaa, het is zo ver! Je kunt ons nu ook op Facebook en Instagram volgen.
Met de Nacht van de Nacht vraagt Natuur- en Milieufederaties jaarlijks aandacht voor lichtvervuiling. De zestiende editie op zaterdag 24 oktober wordt door corona anders dan anders.