Tot rust komen in de kerstvakantie? Vijf tips voor natuurdwalen
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
Op dinsdag 16 december 2025 organiseerde Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart en hoe beleven we die?' Zo’n 70 deelnemers luisterden naar de ins
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving organiseerde op donderdag 11 september het Atlasfestival.
Twee hittegolven deze zomer, warmterecords die je om de oren vliegen ... Steeds meer mensen snakken naar een verfrissende duik in stads- of natuurwater in de buurt.
Houten is twee keer verkozen tot dé Fietsstad van Nederland. Hoe kregen ze dat voor elkaar?
Atlas Leefomgeving organiseerde op dinsdag 26 augustus de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksg
Deze zomer hadden we geen officiële hittegolf, maar heet was het wel, zeker in Rotterdam. Middenin een stad kan het lastig zijn om het hoofd koel te houden.
Atlas Leefomgeving organiseerde samen met Register Externe Veiligheid op donderdag 12 september de Atlasconferentie op het Industriepark Kleefse Waard in Arnhem.
Ben jij benieuwd hoe jouw leefomgeving er voor staat? Kom dan naar het symposium De rol van feiten en cijfers in het maatschappelijk debat op dinsdag 1 oktober in Wageningen.