Groene tips tegen winterdips Deze maanden zitten boordevol grijze en regenachtige dagen. Het is donker, je motivatie voor werk of andere activiteiten is ver te zoeken… Gelukkig is er iets dat kan helpen: de natuur in!
De échte verhalen achter de Overasseltse koortsboom, de Brummense spookboom en de Bladelse heksenboom Oktober is de 'Maand van de Geschiedenis' met dit jaar als thema 'Echt nep'. Op de Atlas Leefomgeving staat de Monumentale bomenkaart.
Hoe gingen onze voorouders met hitte om? Na alle regen lijkt de zomer misschien toch te komen. Dat hopen we dan maar. Hoe gingen mensen twee eeuwen geleden met hitte om?
Ga op ontdekkingstocht tijdens de Open Monumentendag Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
Ga tijdens jouw staycation op pad met de Atlas Leefomgeving! Heb jij een paar dagen vrij en houd jij een staycation? Dan valt in jouw eigen land genoeg te ontdekken!
Fiets naar je Werk Dag: 5 redenen om vaker de fiets te pakken Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
Plastic waterflesjes in de natuur? Dat is verleden tijd! Op de Atlas Leefomgeving vind je sinds kort de Openbare Drinkwaterpunten-kaart. Deze kaart geeft een overzicht van alle openbare watertappunten in Nederland.
Vier de natuur en doe dit weekend mee met Fête de la Nature Heb jij zin in een feestje in de natuur? Doe dan mee aan het natuurfestival Fête de la Nature van vrijdag 2 tot en met zondag 4 september.
Feel It! De Expo en de Atlas Leefomgeving Feel It! De Expo is de samenwerking aangegaan met Gigstarter, Amsterdam Dance Event en Atlas Leefomgeving. “Feel IT!
Tien jaar Atlas Leefomgeving en alle thema's in nieuw jasje De Atlas Leefomgeving staat tien jaar online! We hebben al onze thema's in een nieuw jasje gestoken. Daar hebben we achter de schermen hard aan gewerkt.