Mijlpalen moet je vieren!
Op 14 mei 2020 lanceerden wij Check je plek. Hier gingen maanden noeste arbeid en denk- en rekenwerk aan vooraf.
Op 14 mei 2020 lanceerden wij Check je plek. Hier gingen maanden noeste arbeid en denk- en rekenwerk aan vooraf.
De scholen zijn weer begonnen. Atlas-medewerker Dieneke Schram kan weer ongestoord aan Atlas Leefomgeving werken.
Wat kun je zelf doen om je leefomgeving te verbeteren? Het Atlas-team gaat op bezoek bij drie experts. Vorige keer namen we een kijkje in de tuin van Moesmeisje Kim Nelissen.
Begin dit jaar ging de ZOR van kracht. Deze regeling moet er aan bijdragen dat Nederland in plaats van tussenstation eindstation wordt voor plastic afval.
Op 20 maart 2018 organiseert VVM, het netwerk van milieuprofessionals, het Landelijk Geurcongres 2018. Wat voor invloed heeft geur op je welzijn en gezondheid?
Dit is een oproep om mee te denken. Geldend voor planmakers, vergunningverleners en domeindeskundigen bij alle overheden.
Hoe zouden uw ideale Atlas Leefomgeving en Atlas Natuurlijk Kapitaal eruit zien? Om deze vraag te beantwoorden, is in juni een korte enquĂȘte uitgezet. De resultaten zijn binnen!
Het zijn vaak onbekende parels. Misschien fietst u er wel dagelijks langs, zonder te weten wat voor moois er te zien is.