De biodiversiteit vergroten? Plant inheemse planten in je tuin!
Wereldwijd neemt de biodiversiteit af. We werken niet met de natuur, maar ertegen. Denk aan het gebruik van pesticiden en kunstmest of versnippering.
Wereldwijd neemt de biodiversiteit af. We werken niet met de natuur, maar ertegen. Denk aan het gebruik van pesticiden en kunstmest of versnippering.
Milieu Centraal organiseerde in april de Week van de Groene Tuin.
We weten het allemaal. Vliegen is slecht voor het klimaat. Toch vinden we het moeilijk om dit op te geven. Zeker na twee jaar corona lonken verre oorden. Kan het anders?
Nieuw op Atlas Leefomgeving is de kaart Windturbines. Deze geeft een beeld van de locatie en de hoogte van windmolens in Nederland.
Het begon allemaal met een brief aan minister-president Mark Rutte.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Hans-Peter (51) heeft maar liefst twee woonplekken.
Door corona weten we hoe een stille stad eruitziet en klinkt. Dat waren we bijna vergeten.
Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd. Challenge: Huizenzoeker zoekt informatie over kwaliteit leefomgeving
De GLOBE-dag vindt op dinsdag 27 maart plaats op de Wageningen Universiteit. Kom ook en maak van uw leerlingen echte onderzoekers!
Het thema van Open Monumentendag komend weekend is 'In Europa'. Uniek aan Nederland is ons 'gemaakte landschap'. Naast droge voeten leverde dit ook mooie stukjes erfgoed op.