Waar vind je nog stilte? 5 tips!
De wind ruist, bomen en groen om je heen, in de verte schiet een ree weg… In stilte wandelen in de natuur laat ons herstellen van stress en de dagelijkse zorgen.
De wind ruist, bomen en groen om je heen, in de verte schiet een ree weg… In stilte wandelen in de natuur laat ons herstellen van stress en de dagelijkse zorgen.
Op dinsdag 12 december 2023 was de Atlas-inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Dit onderwerp sprak veel mensen aan.
Een lege stoel links in de hoek van de Atlas-kamer. Niet meer die groene tas. Niet meer die zucht. Niet meer die leuke grapjes.
Je denkt bij Drenthe eerder aan hunebedden en heidevelden dan aan water. Maar na het lezen van Drenthe Waterland weet je wel beter.
Het belooft heet te worden komende week. Temperaturen boven de 30 graden en boven de 35°C wordt niet uitgesloten. Waar wordt het heet en waar kan je afkoeling vinden?
Water en groen in steden en dorpen hebben veel positieve effecten op de volksgezondheid en de leefomgeving. Maar water kan ook risico’s voor de gezondheid met zich meebrengen.
Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd. Challenge: Huizenzoeker zoekt informatie over kwaliteit leefomgeving
De GLOBE-dag vindt op dinsdag 27 maart plaats op de Wageningen Universiteit. Kom ook en maak van uw leerlingen echte onderzoekers!
Het thema van Open Monumentendag komend weekend is 'In Europa'. Uniek aan Nederland is ons 'gemaakte landschap'. Naast droge voeten leverde dit ook mooie stukjes erfgoed op.