Wat kun je wel doen in de kerstvakantie?
Je mag deze kerstvakantie een heleboel niet. Niet op reis, niet uiteten en niet gezellig met veel familieleden bij elkaar komen. Heel jammer natuurlijk. Maar wat kan er wel?
Je mag deze kerstvakantie een heleboel niet. Niet op reis, niet uiteten en niet gezellig met veel familieleden bij elkaar komen. Heel jammer natuurlijk. Maar wat kan er wel?
Een nieuw jaar betekent voor de Atlas Leefomgeving nieuwe kaarten. Zo gaan wij dit jaar afval op de kaart zetten. Relatiemanager Bob Smit was betrokken bij het nieuwe thema afval.
Het afgelopen jaar was een bewogen jaar. Jouw leefomgeving werd belangrijker dan ooit! Nooit werkten wij zoveel vanuit huis.
Het is weer bijna kerst. Ga je deze keer voor een kleine, volle boom? Of ga jij voor groot, groter, grootst? Het uitzoeken van een kerstboom is elk jaar weer een feest.
Werk jij bij een Omgevingsdienst? Volg op dinsdagochtend 12 januari 2021 de digitale workshop Herken natte koeltorens met kunstmatige intelligentie.
Het lood in kraanwater is soms te hoog. Dit is vooral het geval bij oude huizen gebouwd voor 1960 waar nog loden leidingen aanwezig zijn.
De Atlassen zijn voortdurend in ontwikkeling. Kort geleden is de Geluidskaart wegverkeer vernieuwd en eerder dit jaar de luchtkwaliteitskaarten.
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) raadt sinds vorige week het stoken van hout af bij ongunstige weersomstandigheden en/of een slechte luchtkwaliteit.
Oktober was de maand de Maand van de Geschiedenis. De Atlas neemt u mee terug in de tijd aan de hand van de kaarten van Jacob van Deventer.
Komt u volgend jaar ook naar onze werkconferentie? Zet de datum alvast in uw agenda: donderdag 14 mei 2020.