Fiets naar je Werk Dag: 5 redenen om vaker de fiets te pakken
Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
De European Environment Agency (EEA) lanceerde begin mei 2023 de 'European environment and health atlas'.
Op dinsdag 26 oktober organiseert de Atlas Leefomgeving de tweede online workshop van een reeks maandelijkse workshops.
Paddenpoelen worden steeds populairder. Maar de aanleg van zo’n poel kost toch de nodige voorbereiding. Waar moet je op letten?
In de mooie omgeving van tuinderij Amelis'Hof presenteerde Liesbeth Paardekooper op woensdag 25 augustus haar boek Gelukkig Utrecht: op pad met duurzame doeners.
Groene daken hebben veel voordelen: voor onze directe leefomgeving, maar ook voor onszelf. Denk alleen maar aan wateropvang en meer biodiversiteit.
Een aantal GGD’en heeft de handen ineengeslagen en een website over leefomgeving en gezondheid voor de inwoners van die leefomgeving ingericht.
Klimaatverandering raakt aan alle thema’s op de Atlas Leefomgeving.
Sinds kort staat het nieuwe thema Klimaat op de Atlas. Atlas-medewerker Dieneke Schram besprak dit onderwerp met haar drie zoons aan de keukentafel.
In het Westraven-gebouw van Rijkswaterstaat in Utrecht vond op donderdag 6 februari de allereerste overkoepelende Atlas-themadag plaats.