Pak de fiets en vind de spelende mens in jezelf terug Vandaag is het Fiets naar je werk-dag. De dag om de auto te laten staan en de fiets naar je werk te pakken. Goed voor lichaam, geest én het milieu.
Fiets naar je Werk Dag: 5 redenen om vaker de fiets te pakken Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
Europese versie van Check je plek De European Environment Agency (EEA) lanceerde begin mei 2023 de 'European environment and health atlas'. Deze Atlas brengt op Europees niveau de kwaliteit van de leefomgeving in kaart.
Vernieuwde GGD-website over de leefomgeving Een aantal GGD’en heeft de handen ineengeslagen en een website over leefomgeving en gezondheid voor de inwoners van die leefomgeving ingericht.
Klimaat en gezondheid, een nieuw perspectief Klimaatverandering raakt aan alle thema’s op de Atlas Leefomgeving.
Blog: ‘Mama, de wereld loopt onder. Wat nu?’ Sinds kort staat het nieuwe thema Klimaat op de Atlas. Atlas-medewerker Dieneke Schram besprak dit onderwerp met haar drie zoons aan de keukentafel. Wil er iets veranderen, moet iedereen mee doen.
Over themagrenzen heen kijken met bril van burger op In het Westraven-gebouw van Rijkswaterstaat in Utrecht vond op donderdag 6 februari de allereerste overkoepelende Atlas-themadag plaats.
Hoe goed is Nederland beschermd tegen het water? Eind januari schreef Correspondent-medewerker Rutger Bregman de brief ‘Het water komt’. Deze is gericht aan alle Nederlanders. Hij wil de Nederlandse bevolking wakker schudden.
Spelen en waterberging hand in hand op vernieuwd schoolplein in Enschede De Atlas Leefomgeving wil mensen inspireren om (samen) te werken aan een duurzame en gezonde leefomgeving. Op onze website gaan wij mooie projecten uitlichten.