Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
De Atlas Leefomgeving vierde op 14 april 2022 haar 15e verjaardag in het Hof van Cartesius in Utrecht. Samen met alle partners die de afgelopen jaren hard meewerkten aan de Atlas.
De Atlas Leefomgeving bestaat 15 jaar. Dat vierden wij met een lustrumfeest in het Hof van Cartesius in Utrecht.
Op dinsdag 31 mei van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de eerste van de nieuwe reeks maandelijkse online workshops.
Op 14 mei 2020 lanceerden wij Check je plek. Hier gingen maanden noeste arbeid en denk- en rekenwerk aan vooraf.
De scholen zijn weer begonnen. Atlas-medewerker Dieneke Schram kan weer ongestoord aan Atlas Leefomgeving werken.
Wat kun je zelf doen om je leefomgeving te verbeteren? Het Atlas-team gaat op bezoek bij drie experts. Vorige keer namen we een kijkje in de tuin van Moesmeisje Kim Nelissen.