De otter is terug en ander positief natuurnieuws uit 2021
Met al het sombere nieuws van het afgelopen jaar is het tijd om terug te blikken op het positieve natuurnieuws uit 2021.
Met al het sombere nieuws van het afgelopen jaar is het tijd om terug te blikken op het positieve natuurnieuws uit 2021.
Hoe veranderde een grote, koude en dunbevolkte steppe in het dichtbevolkte Nederland van nu waarin elke vierkante meter een functie heeft?
Op dinsdag 25 januari 2022 organiseert de Atlas Leefomgeving de vierde workshop van een reeks maandelijkse online workshops. De Atlas Leefomgeving heeft binnen het thema veilighei
Op dinsdag 30 november organiseert de Atlas Leefomgeving de derde workshop van een reeks maandelijkse online workshops.
In no-time van 0 naar 25.000 deelnemers. Dat is het verhaal van 52wekenduurzaam.
We willen onze omgeving graag verfraaien, verbeteren en verduurzamen. Op veel plekken bruist het van de ideeën en projecten.
Onze kaart met energielabels is geactualiseerd. Er zijn zo’n 600.000 nieuwe adressen bijgekomen met een label en bestaande labels zijn soms gewijzigd.
Begin dit jaar organiseerde Atlas Leefomgeving de digitale workshop Herken natte koeltorens met kunstmatige intelligentie. Die workshop organiseerde het Atlas-team voor medewerker
Don’t worry, be happy! Zaterdag 20 maart vierden we de Internationale Dag van het Geluk.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Lieke (28) woont sinds 2016 samen met haar vriend in Rotterdam – Oude Noorden.