Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Onze kaart met energielabels is geactualiseerd. Er zijn zo’n 600.000 nieuwe adressen bijgekomen met een label en bestaande labels zijn soms gewijzigd.
Begin dit jaar organiseerde Atlas Leefomgeving de digitale workshop Herken natte koeltorens met kunstmatige intelligentie. Die workshop organiseerde het Atlas-team voor medewerker
Don’t worry, be happy! Zaterdag 20 maart vierden we de Internationale Dag van het Geluk.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Lieke (28) woont sinds 2016 samen met haar vriend in Rotterdam – Oude Noorden.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Carin (54) woont lekker landelijk aan de rand van Zwolle.