Groene tips tegen winterdips Deze maanden zitten boordevol grijze en regenachtige dagen. Het is donker, je motivatie voor werk of andere activiteiten is ver te zoeken… Gelukkig is er iets dat kan helpen: de natuur in!
Werk jij ook mee aan een groene, duurzame en gezonde leefomgeving? De Atlas Leefomgeving vierde op 14 april 2022 haar 15e verjaardag in het Hof van Cartesius in Utrecht. Samen met alle partners die de afgelopen jaren hard meewerkten aan de Atlas.
Atlas bestaat 15 jaar! Kijk mee terug met ons lustrumfeest! De Atlas Leefomgeving bestaat 15 jaar. Dat vierden wij met een lustrumfeest in het Hof van Cartesius in Utrecht.
Uitnodiging workshop: Is data essentieel voor succesvol participeren? Op dinsdag 31 mei van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de eerste van de nieuwe reeks maandelijkse online workshops.
Maak een Treurtrip en herontdek Nederland! Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Doe ons elke week een Blue Monday! Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Omdenktips om je leven leuker te maken en je leefomgeving te verbeteren Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel? Omdenken is de energie van een probleem(situatie) gebruiken voor iets nieuws.