Update geluidkaarten én een nieuwe geluidskaart
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving organiseerde op donderdag 11 september het Atlasfestival.
Twee hittegolven deze zomer, warmterecords die je om de oren vliegen ... Steeds meer mensen snakken naar een verfrissende duik in stads- of natuurwater in de buurt.
Houten is twee keer verkozen tot dé Fietsstad van Nederland. Hoe kregen ze dat voor elkaar?
Atlas Leefomgeving organiseerde op dinsdag 26 augustus de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksg
We hebben weer een hoop nieuwe kaarten op de Atlas Leefomgeving. De kaarten zijn zeer divers en geven informatie over allerlei thema’s.
Het thema Erfgoed is vernieuwd! De informatie op deze themapagina is geactualiseerd, maar ook anders ingedeeld.
De kaart Milieu Gezondheids Risico (MGR) op de Atlas Leefomgeving geeft een inschatting van de effecten van zowel luchtvervuiling als geluid.
Het is warm deze week, tropische hitte bereikt ons land en vooral in het (zuid)oosten zullen de mussen van de daken vallen.
Tijdens de Atlas Werkconferentie op 16 mei jl. was Johan van den Hout in zijn rol van gedeputeerde één van de gastheren.