Licht uit en sterren aan!
Onderzoekers van de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) roepen mensen op om sterren te gaan tellen.
Onderzoekers van de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) roepen mensen op om sterren te gaan tellen.
Het was een bijzonder jaar: 2020. Opeens was er corona en de lockdown overviel ons allemaal. Niet naar je werk en minder bezoekjes aan familie en vrienden.
Op dinsdag 30 november organiseert de Atlas Leefomgeving de derde workshop van een reeks maandelijkse online workshops.
In no-time van 0 naar 25.000 deelnemers. Dat is het verhaal van 52wekenduurzaam.
We willen onze omgeving graag verfraaien, verbeteren en verduurzamen. Op veel plekken bruist het van de ideeën en projecten.
De kaart Milieu Gezondheids Risico (MGR) op de Atlas Leefomgeving geeft een inschatting van de effecten van zowel luchtvervuiling als geluid.
Het is warm deze week, tropische hitte bereikt ons land en vooral in het (zuid)oosten zullen de mussen van de daken vallen.
Tijdens de Atlas Werkconferentie op 16 mei jl. was Johan van den Hout in zijn rol van gedeputeerde één van de gastheren.
Eind mei 2019 onthulde Magda Mali haar twaalfde Kidsbeweegroute te midden van een heleboel kinderen en lokale partijen in Zwolle Zuid.
Het hooikoortsseizoen is volop aan de gang. Na de pollen die vrijkomen van berken en elzen is nu het seizoen van de graspollen aangebroken.