Tot rust komen in de kerstvakantie? Vijf tips voor natuurdwalen
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
Op dinsdag 16 december 2025 organiseerde Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart en hoe beleven we die?' Zo’n 70 deelnemers luisterden naar de ins
Op dinsdag 25 maart van 15.30 - 16.30 uur organiseert Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Overstromingsrisico’s in Nederland: welke data zijn er en wat kun je ermee?’ J
Op Atlas Leefomgeving stond een kaart met vliegtuiggeluid uit 2020. Maar dat jaar was het aantal vliegbewegingen door corona historisch laag.
De Atlas Leefomgeving streeft ernaar de meest actuele kaarten te tonen. Sommige kaarten kunnen we minder vaak actualiseren dan andere kaarten.
Oktober was de maand de Maand van de Geschiedenis. De Atlas neemt u mee terug in de tijd aan de hand van de kaarten van Jacob van Deventer.
Komt u volgend jaar ook naar onze werkconferentie? Zet de datum alvast in uw agenda: donderdag 14 mei 2020.
Je hoort steeds vaker dat iemand door een teek is gebeten. Volgens cijfers van het RIVM overkomt dit ruim 1 miljoen mensen per jaar.
Het RIVM deed op zaterdag 5 oktober mee aan het Weekend van de Wetenschap. Het Atlas-team gaf de workshop ”Check je plek”.
Op 26 oktober organiseren Natuur en Milieufederaties voor de 15de keer de Nacht van de Nacht. Doel is om de hoeveelheid lichtvervuiling te verminderen en energie te besparen.