Tot rust komen in de kerstvakantie? Vijf tips voor natuurdwalen
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
Op dinsdag 16 december 2025 organiseerde Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart en hoe beleven we die?' Zo’n 70 deelnemers luisterden naar de ins
Waarom Atlas PLUS? Iedereen werkt zo veel mogelijk thuis, ook wij als Atlassers. De bijzondere periode maakt ons creatief en zorgt dat we willen ontdekken wat nog wel mogelijk is.
Eeuwenoude grafheuvels ontdekken op de Utrechtse Heuvelrug vanuit je luie stoel thuis? Dat kan in het project Erfgoed Gezocht.
Laatst ging ik boodschappen doen bij een streekwinkel in Schalkwijk. Even op de fiets na een dag thuiswerken. De winkel had de nodige coronamaatregelen genomen.
Een aantal GGD’en heeft de handen ineengeslagen en een website over leefomgeving en gezondheid voor de inwoners van die leefomgeving ingericht.
Klimaatverandering raakt aan alle thema’s op de Atlas Leefomgeving.
Sinds kort staat het nieuwe thema Klimaat op de Atlas. Atlas-medewerker Dieneke Schram besprak dit onderwerp met haar drie zoons aan de keukentafel.
In het Westraven-gebouw van Rijkswaterstaat in Utrecht vond op donderdag 6 februari de allereerste overkoepelende Atlas-themadag plaats.
Eind januari schreef Correspondent-medewerker Rutger Bregman de brief ‘Het water komt’. Deze is gericht aan alle Nederlanders. Hij wil de Nederlandse bevolking wakker schudden.