Inspiratiesessie: Funderingsproblematiek op de kaart Op dinsdag 17 juni organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Funderingsproblematiek op de kaart'. Don Zandbergen is ingenieur bij Fundermaps, een applica
Test jouw kennis van de Nederlandse leefomgeving! Hoe goed ken jij de Nederlandse leefomgeving? Het team van Atlas Leefomgeving ontwikkelde samen met Sogelink Nederland het Atlas-spel.
Molenlandschappen zijn prachtige waterbuffers Hoe bescherm je belangrijk erfgoed én help je de natuur een handje?
Terugblik online inspiratiesessie: 'Hoe wordt de bodemkaart van Nederland gemaakt en wat kun je ermee?' Het Atlas-team organiseerde op dinsdag 22 april 2025 voor de tweede keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Workshop Gids Gezonde Leefomgeving: van een anoniem plein een levendige plek maken, hoe doe je dat? Op dinsdag 30 november organiseert de Atlas Leefomgeving de derde workshop van een reeks maandelijkse online workshops.
52wekenduurzaam workshop, daar wil jij bij zijn! In no-time van 0 naar 25.000 deelnemers. Dat is het verhaal van 52wekenduurzaam.
Leren van de successen en hindernissen van duurzame doeners We willen onze omgeving graag verfraaien, verbeteren en verduurzamen. Op veel plekken bruist het van de ideeën en projecten.
Tegelwippen: maak jouw stukje natuur in de stad Tot 30 september vindt het NK Tegelwippen plaats. Met als doel om zoveel mogelijk tuinen in Nederland groener te maken.
Gezonde groene leefomgeving Een groene gezonde leefomgeving voor iedereen. In gemeenten, buurten en wijken. Gezondheid en leefomgeving zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Imke (35) uit Amsterdam-Noord Imke heeft geen auto’s voor de deur en spot mensen die vogels spotten. Hij kan kiezen uit maar liefst vier mooie groene plekken om hard te lopen. Is dit wel echt Amsterdam?