Mag dat licht uit? Dan zien we straks de sterren weer!
Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Op dinsdag 30 november organiseert de Atlas Leefomgeving de derde workshop van een reeks maandelijkse online workshops.
In no-time van 0 naar 25.000 deelnemers. Dat is het verhaal van 52wekenduurzaam.
We willen onze omgeving graag verfraaien, verbeteren en verduurzamen. Op veel plekken bruist het van de ideeën en projecten.
Kan de productie van ons voedsel anders, beter en duurzamer? Herenboeren denkt van wel. Namelijk door mensen te betrekken bij hun voedselproductie.
Op dinsdag 28 september organiseert de Atlas Leefomgeving de eerste online workshop van een reeks maandelijkse workshops.
Atlas-redacteur Mirjam Kroeze woont in hartje Utrecht en heeft een zomerhuisje in de Achterhoek.
Dit voorjaar was Atlas-medewerker Dieneke Schram-Bijkerk met haar gezin op Texel. Gaat het over Texel, dan gaat het over vogels.
De nieuwe Atlas-medewerker Laura groeide op in de Achterhoek. Op haar 17e verhuisde ze voor haar studie naar Leiden, drie jaar later naar Nijmegen.