Mens, natuur en techniek vloeien in elkaar over in Rijksmonument Waterloopbos
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Bijna is het zover: de vakantie staat voor de deur. Wist je dat er in Nederland hele bijzondere treinreizen zijn, dwars door mooie natuurgebieden? Je hoeft dus helemaal niet ver weg.
Dinsdag 17 juni 2025 organiseerde het Atlas-team voor de derde keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Samen Meten organiseert samen met andere partners op woensdag 24 april de eerste Nationale Geluidmeetdag.
Een straat in hartje Utrecht - mijn straat - verrijken met geveltuintjes. Enthousiaste buren kwamen met dit plan aan.
Op dinsdag 9 april 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de verbinding tussen energiearmoede en gezond binnenmilieu. Ongeveer 60 mensen namen deel.
Zaterdag 6 april is de NVM Open Huizen Dag. Ga jij ook op huizenjacht? Kijk dan ook eens naar de leefomgeving waarin je droomhuis staat.
Hoe beleven mensen hun leefomgeving? Samen met TrueTalk deed het Atlas-team op 21 en 22 februari onderzoek op de Huishoudbeurs in Amsterdam.
Het geluid van vliegtuigen kan grote invloed op je gezondheid hebben.
In oktober verruilde onze projectleider Joost Bakker de Atlas voor een baan bij het Digitaal Stelsel Omgevingswet. Victor Mensing nam het stokje van hem over.