Luwteministerie werkt aan rust in de stad. Kan het geluid even uit?
De Ministerraad van Luwte kwam onlangs voor de derde keer bijeen. Eén van de ministers is stadmaker Martine Sluijs.
De Ministerraad van Luwte kwam onlangs voor de derde keer bijeen. Eén van de ministers is stadmaker Martine Sluijs.
Op dinsdag 18 juni 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de do’s and don’ts van een integrale wijkaanpak.
Reserveer donderdag 12 september alvast in je agenda! Dan organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie in de Act Eventstudio’s in Arnhem.
Komende zaterdag is de Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerende evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Zaterdag 28 oktober is het Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerend evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Bureau Taal daagde in juli iedereen uit om in begrijpelijke taal op te schrijven wat het uitdaagrecht betekent voor de burger.
De Stookwijzer is vandaag verhuisd naar Atlas Leefomgeving. Op de Stookwijzer zie je of het verstandig is om een vuurtje te stoken.
Een aantal GGD’en heeft de handen ineengeslagen en een website over leefomgeving en gezondheid voor de inwoners van die leefomgeving ingericht.
Klimaatverandering raakt aan alle thema’s op de Atlas Leefomgeving.
Sinds kort staat het nieuwe thema Klimaat op de Atlas. Atlas-medewerker Dieneke Schram besprak dit onderwerp met haar drie zoons aan de keukentafel.