Doe mee met de Nationale Geluidmeetdag op 24 april
Samen Meten organiseert samen met andere partners op woensdag 24 april de eerste Nationale Geluidmeetdag.
Samen Meten organiseert samen met andere partners op woensdag 24 april de eerste Nationale Geluidmeetdag.
Een straat in hartje Utrecht - mijn straat - verrijken met geveltuintjes. Enthousiaste buren kwamen met dit plan aan.
Op dinsdag 9 april 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de verbinding tussen energiearmoede en gezond binnenmilieu. Ongeveer 60 mensen namen deel.
Zaterdag 6 april is de NVM Open Huizen Dag. Ga jij ook op huizenjacht? Kijk dan ook eens naar de leefomgeving waarin je droomhuis staat.
Hoe beleven mensen hun leefomgeving? Samen met TrueTalk deed het Atlas-team op 21 en 22 februari onderzoek op de Huishoudbeurs in Amsterdam.
Het geluid van vliegtuigen kan grote invloed op je gezondheid hebben.
In oktober verruilde onze projectleider Joost Bakker de Atlas voor een baan bij het Digitaal Stelsel Omgevingswet. Victor Mensing nam het stokje van hem over.
Wereldwijd neemt de biodiversiteit af. We werken niet met de natuur, maar ertegen. Denk aan het gebruik van pesticiden en kunstmest of versnippering.
Milieu Centraal organiseerde in april de Week van de Groene Tuin.
We weten het allemaal. Vliegen is slecht voor het klimaat. Toch vinden we het moeilijk om dit op te geven. Zeker na twee jaar corona lonken verre oorden. Kan het anders?